Sporto medicina ir tyrimai

Siūlome modernius sporto medicinos ir pajėgumo testavimo bei tyrimų sprendimus.

Šiuolaikiniai testavimo bėgimo takeliai ir judesių laboratorijos gali būti naudojami dideliu mastu tirti žmogaus kūno judesius. Integravus visą matavimo įrangą, duomenis apdoroti tampa daug lengviau ir greičiau. Virtualios realybės derinimas su bėgimo takeliu ir judesių aptikimo sistema, sukuria visiškai naujas mokslinių tyrimų galimybes. Pavyzdžiui, dvigubos užduoties tyrimai ir pritaikymas ateityje galėtų atlikti svarbų vaidmenį reabilitacijos ir treniravimo srityje.

Tokie produktai, kaip unikalūs bėgimo takeliai h/p/Cosmos ir antigravitaciniai bėgimo takeliai AlterG, suteikia naujas treniruočių ir reabilitacijos galimybes sportininkams ir kitiems reabilitacijos tipams.

Tradiciškai vaikščiojimas buvo tiriamas naudojant ant grindų pritvirtintas jėgos pasiskirstymo platformas ir judesių aptikimo sistemas. Tačiau, nedidelis (1-3) bendrų analizių skaičius pasirodė esąs praktinis iššūkis. Kitas iššūkis yra tai, kad tiriamasis asmuo sutelkia dėmesį į veiksmus ant jėgos pasiskirstymo platformos. Todėl šiuo metu pirmenybė teikiama integruotoms bėgimo takų sistemoms, nes per dieną galima atlikti keletą testų ir tyrimų. Be to, jei pageidaujama, testavimas gali būti pritaikytas taip, kad testuojamas asmuo nežinotų, kad duomenys yra įrašomi.

 

CAREN

Moderniausioje CAREN (kompiuterinės reabilitacijos aplinkos) judesių laboratorijos koncepcijoje naudojama virtualioji realybė ir daugiamatis bėgimo takelis, užtikrinantis unikalią treniruočių ir tyrimų aplinką, skirtą pojūčiams, kuriuos norite lavinti ar tirti. Derinant įvairias judėjimo veiklas, lavinamos pažintinės kūno ir proto funkcijos, laikysena ir propriorecepcija. CAREN, be kita ko, leidžia treniruoti ir tyrinėti viso kūno motorinius įgūdžius, pusiausvyros ir suvokimo motorinius įgūdžius, motorinį mokymąsi ir išsamią eisenos analizę.

CAREN – Motekmedical.com

MOTEK GRAIL

Motek Grail yra moderni ir visapusiška judesių laboratorija, skirta išsamiai judesių, pusiausvyros ir jėgos lygių analizei. Įranga sukuria 3D žmogaus modelį, su galimybe jį stebėti realiuoju laiku ir gauti grįžtąmąjį ryšį po testo. Virtualusis pasaulis kartu su judesiais ant bėgimo takelio sukuria tikroviškus treniruočių iššūkius, pvz. suklupti ar išvengti kliūties. Virtualus ir žaidimų pasaulis taip pat yra iššūkis kūnui, kai vienu metu atliekamos nustatytos užduotys, pvz., rankų judesiai derinami su bėgimu ar ėjimu, siekiant patikrinti kūno gebėjimą prisitaikyti prie judėjimo pokyčių.

Įranga taip pat gali būti naudojama fiziniam darbo krūviui matuoti bei motorinėms, kognityvinėms ir neurofiziologinėms funkcijoms įvertinti ir analizuoti.

GRAIL – Motekmedical.com

M-GAIT

M-Gait yra modulinis vaikščiojimo ir bėgimo takelis, skirtas eisenos ir judesių analizei bei tyrimams. Prie M-Gait galima prijungti priedus, kurie leidžia sukurti individualų parametrų paketą ir atveria naujas tyrimų galimybes.

Galima prijungti vieną ar daugiau priedų. Papildomos funkcijos apima virtualiąją realybę, judesio kameras, svorio palaikymą, trikdžius ir dinaminį pasvirimą bei svyravimą.

M-Gait – Motekmedical.com

H/P/COSMOS BĖGIMO TAKELIO ĮRENGINIAI TESTAVIMUI IR EISENOS REABILITACIJAI

h/p/cosmos yra Vokietijos vaikščiojimo ir bėgimo treniruoklių gamintojas, nuo 1988 m. kuriantis šios srities kokybės ir eksploatacinių savybių standartus, kuriais vadovaujasi visa eisenos reabilitacijos įrangos pramonė. Bėgimo takeliai visada buvo kuriami atsižvelgiant tiek į testuojamo asmens, tiek ir testuotojo poreikius, taip pat į ergonomiką ir saugumą. Bėgimo takeliai atitinka medicinos įrangai nustatytus standartus.

Testavimui skirti bėgimo takeliai

Testavimo bėgimo takelio ir priedų dydis bei greičio klasė visada nustatoma kiekvienam konkrečiam atvejui, siekiant užtikrinti, kad visas įrangos paketas puikiai atitiktų kliento poreikius. Jau pradiniame projekto etape patartina kreiptis į Fysioline ekspertus, kad būtų užtikrintas tinkamas sprendimas.

Bėgimo takeliams taip pat rekomenduojame naudoti saugos diržą su avarinio stabdymo funkcija, kuri užtikrina testuojamo paciento saugumą bet kokiomis aplinkybėmis, leidžiantį pasiekti maksimalių rezultatų.

 

Bėgimo takeliai eisenos reabilitacijai

h/p/cosmos eisenos reabilitacijos sprendimai dėl savo pritaikomumo tinka beveik bet kokiam taikymui. Plotis gali būti pritaikytas nuo siaurų – 55 cm iki 350 cm pločio bėgimo takelių. Pradinis greitis visada nedidelis, 0,1 km/val. Dinaminio kūno svorio palaikymo atramą ir apsauginį lanką galima pasirinkti pagal visą sistemą.

Galima įsigyti įvairius papildomus priedus (pavyzdžiui, reguliuojamus turėklus ir ėjimo žemyn pritaikymą), daugumą priedų galima integruoti į sistemą ir vėliau. Į bėgimo takelį taip pat galima integruoti jėgos plokštę, slėgio jutiklį, kitas eisenos analizės programas, virtualios ir papildytosios realybės technologijas.


Produktai:

Pluto

Pulsar

Venus

Saturn

AlterG® ANTIGRAVITACINIS TRENIRUOKLIS

AlterG įdiegta NASA patentuota diferencinio slėgio (DAP) technologija.

Įrengtas intuityvus jutiklinis ekranas, eisenos analizė treniruotės eigoje ir vaizdo funkcija – viskas, ko reikia treniruotei be skausmo, pavojaus nukristi ir nereikalingo sąnarių krūvio, atliekant uždaros kinetinės grandinės pratimus. AlterG tinka ortopedijos ir neurologijos pacientams. Jis taip pat plačiai naudojamas sporto reabilitacijoje ir senjorams, siekiant atkurti ir pagerinti raumenų jėgą, judesių amplitudę, pusiausvyrą ir funkcionalumą.

Nuo 2022 m. pabaigos Fysioline Latvia yra oficialus AlterG platintojas Latvijoje ir Lietuvoje. Mes ne tik siūlome naują įrangą, bet ir teikiame anksčiau įsigytos AlterG įrangos techninę priežiūrą ir techninį aptarnavimą.

AlterG® Anti-Gravity Treadmill™

Susisiekite

Eglė Bastienė

Sales manager
+37068258873