Fitnesas

Sporto ir sveikatingumo srityje Fysioline tapo patikimu partneriu tiek viešajame sektoriuje, tiek privačiose sporto salėse, SPA centruose, viešbučiuose, privačiose įmonėse. Mes teikiame aukštos kokybės sporto salės sprendimus, pritaikytus klientų poreikiams. Fysioline profesionalios treniruoklių salės įrangos asortimentą taip pat papildo platus mažesnių treniruoklių priedų, sporto salės grindų dangos, spintelių sprendimų, grupinių treniruočių įrangos ir kt. pasirinkimas.

Dirbame kaip bendradarbiavimo partneriai, siūlome platų paslaugų asortimentą. Klientams padedame nuo pat projekto planavimo etapo, teikdami konsultacijas ir 3D planavimą, finansavimo galimybes ir kitus sprendimus. Taip pat rūpinamės profesionaliu įrangos montavimu ir aptarnavimu, personalo mokymu ir, žinoma, kitomis popardaviminėmis paslaugomis.

HUR – AKTYVAUS SENĖJIMO, REABILITACIJOS IR SVEIKATINGUMO TRENIRUOČIŲ SPRENDIMAI

HUR siūlo pažangią kompiuterizuotą treniruoklių įrangą ir tyrimais pagrįstas pratimų koncepcijas, skirtas mankštai, reabilitacijai ir sveikatingumui. Kiekvienas HUR sprendimas sukurtas taip, kad būtų paprasčiau naudotis, užtikrintas saugumas ir padidinta motyvacija – įvairaus amžiaus ir gebėjimų žmonėms.

Daugiau skaitykite:  World-leading training solutions for active ageing, rehabilitation and inclusive wellness | The innovative approach to exercise HUR

MATRIX FITNESS – PASAULINIS KOMERCINIŲ FITNESO PRODUKTŲ LYDERIS

Matrix yra pasaulinis komercinių treniruoklių lyderis, siūlantis visą profesionaliam naudojimui skirtą kardio, jėgos ir grupinių treniruočių įrangą.

Matrix iš esmės atnaujina treniruočių patirtį, nes pasižymi dinamišku veikimu, elegantišku dizainu, pažangiomis funkcijomis, išskirtinėmis treniruočių programomis ir ilgaamžiškumu, kuris atlaiko griežtą naudojimą diena iš dienos daugelį metų.

Daugiau skaitykite ir su produktais susipažinkite:  www.matrixfitness.com

 

WRANGE PRO LINE

Wrange Pro Line – tai Fysioline nuosava produktų linija, kurią sudaro įvairūs suolai ir stovai, taip pat įvairi smulki įranga ir svarmenys profesionaliam naudojimui.
Wrange Pro Line gaminiai skirti naudoti didelėmis apkrovomis. Jie yra patvarūs ir kokybiški, tačiau kartu pasižymi konkurencinga kaina.

Susipažinkite su Wrange Pro Line gaminiais čia:

Wrange Pro Line catalogue

Susisiekite

Eglė Bastienė

Sales manager
+37068258873